Головна | Мій профіль | Вихід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 15:54                                                                                 


 Ви увійшли як Гість Група "Гості"
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Гурткова робота

Гурток "Юний художник"

     

     Гурток з образотворчого мистецтва «Юний художник» триває 1 годину на тиждень. З них регулярно відвідують заняття 10-12 дітей. Вік більшості дітей – 10 років. Програма гуртка створена на основі загальної шкільної програми з предмету «Образотворче мистецтво».   

     На заняттях гуртка учні знайомляться і практикуються у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва, серед яких: малюнок, живопис, композиція, декоративно-прикладне мистецтво, натюрморт, пейзаж, портрет. Члени гуртка також створюють роботи у техніці монотипія, витинанка, паперопластика, колаж, пап’є маше, орігамі, енкаустика. Популярними є майстер класи від учнів, що навчаються в міській художній школі. Яскраві враження гуртківці отримують від екскурсій у художні заклади міста (художні школи, галереї, виставки). Корисним і незабутнім досвідом для учнів гуртка є створення етюдів та замальовок рослин, дерев, птахів, тварин, будівель на пленері. 

     Погоджуючись з твердженням відомого американського винахідника Т.Едісона, що «Геній -1% натхнення і 99% поту», всіх гуртківців можна сміливо назвати обдарованими через постійність у відвідуванні занять, допитливість, наполегливість і працелюбність у виконанні художніх робіт.    Запрошуємо усіх бажаючих на заняття нашого гуртка!

Керівник гуртка:  Селецька С.С.

 

Вокально-хоровий гурток

Мета гуртка:

- Надати можливість обдарованим дітям проявити свої здібності на сцені.

- Навчити дітей правильно та інтонаційно чисто співати.

- Прививати та поглиблювати любов до української пісні (народної та композиторської).

- Виховувати смак, високу виконавську культуру.

- Приймати участь в шкільних, міських та районних оглядах художньої самодіяльності, в загальношкільних та міських  заходах.

Основний зміст роботи.

     Учасники вокального гуртка приймають участь у шкільних та міських концертах, конкурсах, ранках та ін. заходах, оглядах шкільної, міської та районної художньої самодіяльності.

     На заняттях гуртка діти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу.

     Гуртківці розширюють свій кругозор, самореалізуються та підвищують свою самооцінку .

Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу.

Керівник – Мельник О.А.

 

Гурток « Умілі руки»

     Мета гуртка – залучити гуртківців до активної праці, привити любов до народної творчості, культури,збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне, цінувати його, створювати його самим. Формувати практичні навички художньо-творчої діяльності, розуміння зв’язку художньо-образного вирішення твору з ідеєю та задумом. Розвивати асоціативне, нестандартне, композиційне, об’ємно-просторове мислення у дітей, почуття форми, руху, матеріалу, кольору,  розвивати конструктивні вміння. Виховувати бережливе ставлення до предметів і засобів праці, культури побуту.

     Участь у роботі гуртка допоможе гуртківцям набути необхідних знань, умінь пошукової діяльності, відкриє широкий простір для естетичного розвитку, навчання і виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, традицій, обрядів. Посприяє різнобічному розвитку дітей, виховає у них терпіння, наполегливість.

     Виховною метою гуртка є самоствердження особистості дитини, радість спілкування в колективі однодумців, взаємоповага, естетичний смак та дисциплінованість.

Керівник  – Пасека В.М. 

 

Гурток «Волейбол»

Основними задачами гуртка є:

- зміцнення здоров’я;

- сприяння правильному фізичному розвитку;

- набуття  необхідних теоретичних знань;

- вивчення основних прийомів техніки і тактики гри;

- привиття учням організаторських навиків;

- загартування волі, сміливості, наполегливості та дисциплінованості;

- підвищення фізичної та тактовної підготовки школярів з волейболу.

Керівник – Костомаха В.І. 

Гурток "Юні інспектори руху"

     Ритм сучасного життя є дуже напруженим і стрімким. Дорога, як невід'ємна частина людського існування, також змінюється і ускладнюється. Збільшується кількість транспорту, ростуть швидкості пересування і автомобілів, і пішоходів. Та, на жаль, не зменшується кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких часто травмуються або гинуть діти.

     Стурбовані цим працівники Освіти і Державтоінспекції посилюють профілактичну і агітаційну діяльність, максимально підтримують юірівський рух.

     Основні напрямки роботи загонів юних інспекторів руху:

  • Поглиблене вивчення Правил дорожнього руху, оволодіння методикою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та навичками надання першої медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах, знайомство з технічними засобами регулювання дорожнього руху.
  • Проведення масово-агітаційної роботи з пропаганди Правил дорожнього руху у школах , дитячих садках, позашкільних закладах з використанням технічних засобів пропаганди.
  • Розвиток у дітей зацікавленості до участі в змаганнях агітбригад, в оглядах і зльотах ЮІР, дитячих кінолекторіях.
  • Організація роботи з юними велосипедистами.
  • Розвиток дитячої технічної творчості та оволодіння технічними знаннями.

Керівник  – Пшеничникова С. А.

Гурток «Влучний стрілок»

     Метою гуртка  є:

-        привернути  увагу учнів   до вдосконалення знань і навичок, отриманих   на заняттях предмета  „ЗахистВітчизни” 

-        ознайомити  з будовою та навчити учнів правильної стрільби з пневматичної  тамалокаліберної гвинтівок,   автомата Калашникова  ( АКМ і АК-74), правил  поведінки в тирі і на стрільбі,порядку поводження зі зброєю,  поглибити знання  з техніки безпеки;

-        підготовка спортсменів   для участі в шкільних, районних та  обласних змаганнях по державному предмету „ЗахистВітчизни”;

-        підготовкаучнів до праці і захистуБатьківщини, професійна орієнтація молоді   до служби у Збройних Силах України   та інших військових формуваннях, визначених чиним законодавством.

   Керівник - Чумак В.І.

 

Гурток « Захисти себе від ВІЛ»

     Підвищення рівня індивідуальної захищеності молоді від ВІЛ-інфікування, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

     Програма передбачає: надання учням достовірної і повної інформації щодо ВІЛ/СНІД/ІПСШ; формування відповідального ставлення до цієї проблеми і толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ; розвиток необхідних умінь і навичок, що зменшують схильність молоді до ризикованої поведінки.

Керівник – Пилипчук С. В.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

Сайт Педагогічна преса

Хмельницький ОІППО

Хмельницьке управління освіти

Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 у FACEBOOK


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz